Президія

Віце-президент ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій"

Пушак Андрій Пилипович

Народився 11 травня 1962 року в с. Нове Місто Старосамбірського району Львіської області.

У 1979 році після закінчення середньої школи Андрій Пилипович навчався у Ульяновському вищому військово-технічному училищі ім. Б. Хмельницького і закінчив його з відзнакою. Офіцерську службу проходив на посадах від командира взводу, роти, батальйону, військової частини до головного інженера Головного управління ракетного палива і пального Тилу Міністерства оборони України.

У складі 1461 осіб 20 листопада 1984 року направлений в Республіку Афганістан. Брав участь у зборці і експлуатації трубопроводу в напрямку Кушка-Шиндант протяжністю 250 км. Нагороджений медаллю "За бойові заслуги".

У подальшому послідовно командував трубопроводними ротами в трубопроводній бригаді Прикарпатського військового округу, в окремому трубопровідоному батальйоні Західної Групи військ, був начальником штабу 9-го окремого трубопровідного батальйону, заступником начальника бази пального в смт. Гоголево, начальником планування і бойової підготовки Центрального управління ракетного палива і пального Міністерства оборони України, головним інженером і начальником центру забезпечення пальним, начальником відділу технічного забезпечення і головним інженером Головного управління ракетного палива і пального Тилу Міністерства оборони України.

Після звільнення з лав Збройних Сил України навчався в Національній академії Державної податкової служби України.

Є одним з організаторів ветеранського руху воїнів-інтернаціоналістів у Києві та в Україні.

Нині працює генеральним директором українсько-німецького підприємства, яке впроваджує новітні технології в галузі нафтопереробки. Підприємство поставляє в Україну добавки до нафтопродуктів, що зменшують екологічні викиди. 

Андрій Пилипович є науковим співробітником державного органу сертифікатів нафтопродуктів.

Виховує двох дітей.    

-------------------------------------------

Віце-президент ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій"

Мацюк Тарас Ярославович

                              

Громадський діяч, засновник Голова проводу Всеукраїнської громадської організації "Золоті леви Черної сотні"та командир добровольчого підрозділу Чорна сотня". 

Народився 9 березня 1983 року в с. Павлів Радехівького р-ну Львівської області. У 2014 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління". У 2018 році - правничий факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

Трудову діяльність почав у 2005 році на посаді адміністратора безпеки ресторанного бізнесу. З 2007 року був радником директора Головного управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у Київській області на громадських засадах. Упродовж 2012-2013 років - помічник народного депутата на громадських засадах. З лютого по червень 2014 року був радником Першого Віце-Прем'єр міністра України.

Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, відзнакою Президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операції".

 

-------------------------------------------

Віце-президент ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій"

Маланчій Микола Олександрович

Народився 12 листопада 1972 року.

Працює на посаді директора Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України. Має звання генерал-майора. Основними завданнями Департаменту є:

  • забезпечення реалізації державної кадрової політики та державної політики з питань управління особовим складом у Держприкордонслужбі, організація діяльності із задоволення потреб Держприкордонслужби у кваліфікованих кадрах;
  • здійснення управління з питань кадрового забезпечення в Адміністрації та органах Держприкордонслужби, розвідувальному органі;
  • організація підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації особового складу Держприкордонслужби.

-------------------------------------------

Віце-президент ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій"

Балан Микола Іванович

Народився 12 грудня 1968 року в Івано-Франківській області.

У 1992 закінчив Саратовське вище військове командне Червонопрапорне училище.

У 2003 році закінчив Академію прикордонних військ України з відзнакою.

Пройшов офіцерські посади від командира взводу до начальника управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України.

З 2010 року - начальник управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України.

18 квітня 2014 Указом Президента України, призначений заступником командувача Національної гвардії України.

13 червня 2019 року Указом Президента України, призначений Командувачем Національної гвардії України.

У 2017 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України з відзнакою.

Нагороджений орденами "За заслуги" II  та III ступенів,  медаллю «За військову службу Україні».

Має звання генерал-полковника.

 

-------------------------------------------

Член Президії ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій"

Корж Віктор Петрович

Народився 3 серпня 1957 року в місті Харкові в родині професійних філологів.

Освіта вища: у 1981 році закінчив з відзнакою Харківський медичний інститут, кваліфікація: лікарська справа.

1985-1989 рр. - навчався на Харківському спортивному факультеті Київського державного інституту фізкультури, закінчив з відзнакою, кваліфікація: фізична культура і спорт. 

2001 р. - кандидат наук у галузі: фізична культура і спорт (професійний спорт).

2010 р. - доктор медичних наук (спортивна медицина).

Автор 3 монографій, понад 50 наукових робіт.

Кар'єра. Трудовий шлях Віктор Корж почав у 1982 році лікарем 27-ї клінічної лікарні Харкова. У 1983-1985 рр.. працював лікарем, а потім головним лікарем лікарсько-фізкультурного диспансера "Динамо". 1985-1993 заступник голови Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України. З 1994 року по 1995 рік – Віце-президент АО «Інвестор», м. Харків. У 1995 році повернувся в ФСТ "Динамо" України на посаду першого заступника голови Харківської облради "Динамо", після чого виїхав на підвищення в столицю. З 1997 по 2005 рік керівник ФСТ "Динамо" України.

З 1982 по 2005 рік в кадрах МВС України, звідти вийшов на пенсію в званні генерал-майора міліції.

З 2006 року - народний депутат України, голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, туризму і спорту. 

У 2006-2007 роках - міністр у справах сім'ї, молоді та спорту.

З 2008 р. - народний депутат України VI-го скликання. У Верховній Раді шостого скликання - заступник голови комітету з питань охорони здоров'я.

Заслужений працівник фізкультури і спорту, майстер спорту міжнародного класу з велоспорту.

З 2009 по 2014 рік Віце-президент Національного олімпійського комітету України.

З 2010 р. - Голова ФСТ «Динамо» України.

З 2015 р. - перший заступник голови ФСТ «Динамо» України.

Відзнаки та нагороди: Нагороджений орденами «За заслуги» І, ІІ та III ступенів, Данила Галицького, нагороджений почесними грамотами та подяками від Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Сімейний стан: Одружений, має двох дітей.

 

-------------------------------------------

Член Президії ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій"

Шинкарук Олег Миколайович


Народився 23 серпня 1970 р. у селі Шрубків Летичівського району Хмельницької області.

1987 року закінчив Хмельницьку середню школу № 22 та вступив до Дніпропетровського вищого зенітного ракетного інженерно-командного училища військ протиповітряної оборони і 1991 р. отримав спеціальність інженера з експлуатації радіотехнічних засобів.

 З 1993 року розпочав науково-педагогічну діяльність в Інституті Прикордонних військ України м. Хмельницького на посаді викладача кафедри інженерно-технічних засобів охорони кордону. 
 

1996 року Олег Шинкарук захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальною закритою темою і в 1997 році отримав учене звання доцента. 
 

1999 року здобув другу вищу освіту, закінчивши факультет управління Національної академії Прикордонних військ України за спеціальністю "Службово-бойове застосування та управління діями частин та з’єднань Прикордонних військ України". Незабаром, 2001 року, захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальною закритою темою, а 2003 р. отримав учене звання професора. Так, упродовж 1993–2002 рр. Олег Миколайович пройшов від посади викладача, старшого викладача кафедри, провідного наукового співробітника науково-дослідного відділу Національної академії, секретаря вченої ради академії до посади професора, заступника начальника кафедри. З 2002 по 2007 рр. обіймав посаду начальника кафедри інженерного та технічного забезпечення охорони кордону Національної академії Державної прикордонної служби України (м. Хмельницький), а в грудні 2007 р. був звільнений за вислугою років у запас Збройних Сил України. 
 

З грудня 2007 р. обіймав посаду завідувача кафедри радіотехніки та зв’язку Хмельницького національного університету, а з січня 2010 р. виконував обов’язки проректора з організації діяльності, контролю та перспективного розвитку цього ж вишу. У вересні 2013 р. був призначений на посаду проректора Хмельницького національного університету з науково-педагогічної діяльності. 
 

У квітні 2015 р. обраний за конкурсом на посаду ректора цієї академії. Шинкарук Олег Миколайович є академіком Академії наук прикладної радіоелектроніки та дійсним членом Академії інформатизації освіти. У травні 2015 р. йому присвоєно почесне звання "Заслужений працівник освіти України". 
 

Основними результатами науково-педагогічної діяльності є підготовка двох докторів та 18 кандидатів наук, розробка двох монографій та восьми навчальних посібників з грифом МОН, публікації понад 140 наукових праць та отримання чотирьох патентів на корисні моделі. З 2002 року бере участь у роботі спеціалізованих вчених рад із захисту докторських та кандидатських дисертацій у галузі технічних наук (Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Хмельницький національний університет, Національний університет "Львівська політехніка", Київський національний університет імені Тараса Шевченка). Є заступником головного редактора редколегії фахового наукового видання "Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки" (відкрите видання та видання з обмеженим доступом). Нагороджений знаком "Відмінник освіти України". 


-------------------------------------------

Член Президії ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій"

Фіногенов Юрій Семенович

 Народився 25 травня 1959 року. 

Працює на посаді начальника Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України. Є заслуженим працівником фізичної культури і спорту України, кандидат педагогічних наук, професор   

 -------------------------------------------

Член Президії ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій"

Воскобойніков Дмитро Всеволодович

Народився 27 серпня 1965 року.

Працює тренером Спортивного клубу Державної прикордонної служби України.

Майстер спорту СРСР зі стрільби. Почесний динамівець.

 

-------------------------------------------

Член Президії ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій"

Миронюк Василь Авксентійович

Народився 05 січня 1955 року.

Закінчив Київський інститут фізичної культури та спорту у 1986 року, тренер-викладач. Працює старшим викладачем кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського національного університету садівництва. Тренер збірної команди з дзюдо Уманського національного університету садівництва. Має ІІ дан з дзюдо. Також є тренером з дзюдо та універсального бою СК «РОВЕКС» при Корпорації «РОВЕКС», Голова правління Корпорації «РОВЕКС».

-----------------------------------------------

Член Президії ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій"

Фень Олександр Васильович

Народився 13 вересня 1953 року.

Працює генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальінстю "СлаВА", яке займається виробництвом виробів зі шкіри.

 

 


  

© 2011, УСФ «Універсальний бій», Все права защищены
Development by iProject