Фото
24.02.2013
Чемпіонат Хмельницької області з універсального бою серед дітей (10-13 років)

23-24 лютого поточного року в борцівському залі Навчального центру УМВС проходив чемпіонат Хмельницької області з універсального бою серед дітей віком 10-11 років та молодших юнаків і дівчат віком 12-13 років. Цей вид двобою включає три раунди, перший з яких це долання спеціальної смуги перешкод, та два раунди - безпосередньо поєдинок. Відповідно до Правил змагань, у цих вікових групах у поєдинку дозволеною є лише техніка боротьби, а удари заборонені, адже спортсмени ще досить молодого віку.

В змаганнях приймало участь 36 спортсменів серед яких були і новачки, і призери та переможці чемпіонатів України та навіть срібний призер чемпіонату Європи та бронзовий призер чемпіонату світу у своїх вікових категоріях. Незважаючи на вагому різницю у кваліфікації спортсменів, навіть новачок з «великим боєм» віддавав долі секунди на смузі перешкод та кожен заліковий бал у схватці, а тому поєдинки були досить напружені, не завжди прогнозовані та захоплюючі.

Переможцями у своїх віково-вагових категоріях стали: Костинюк Давид, Костинюк Данило, Квасний Андрій (м. Кам’янець-Подільський), Коваль Микола, Токар Борис, Буга Софія (Деражнянський р-н), Онищук Вадим (м. Хмельницький), другі місця посіли: Зелінський Артем, Квасний Захар (м. Кам’янець-Подільський), Жураківський Денис, Мендрик Владислав, Мендрик Ольга (Деражнянський р-н), Іванов Владислав, Лозенко Вадим (м. Хмельницький). В командному заліку перемогу прогнозовано святкували вже другий рік поспіль представники міста Кам’янця-Подільського, друге місце виборола команда Деражняського району, третє місце здобула команда м. Хмельницького.

Наразі члени збірної області готуються захищати спортивну честь Хмельниччини на чемпіонаті України, який цього року проходитиме з 28 по 30 березня у місті Іллічівську Одеської області.

Побажаємо юним спортсменам наполегливості, спортивного завзяття у здобутті поставленої мети та нових перемог у спорті та в житті!

© 2011, УСФ «Універсальний бій», Всі права захищені
Development by iProject