Фото
08.02.2013
Чемпіонат Дніпропетровської області з універсального бою

8 лютого 2013 року в середній школі № 41 (директор Слинченко Г.М.) пройшов Чемпіонат Дніпропетровської області з універсального бою. Змагання зібрали 70 спортсменів з м. Дніпропетровська, Тернівки, Баловки, Придніпровська, Дніпродзержинська, Запоріжжя. Відмінно виступили спортсмени сш № 41 (м. Дніпропетровськ). Абсолютним чемпіоном серед юнаків молодшого віку став Солоний Кирило. Серед юнаків середнього віку виграв спортсмен з Баловки Іван Булавін. Серед юнаків старшого віку переконливо виграв спортсмен сш № 45 Іван Усенко. У лазерній стрільбі з пістолета чемпіонами стали Іван Усенко і Третяков Ярослав, які вибили по 50 балів з п'ятдесяти можливих. Серед юнаків молодшого віку виграв Солоний Кирило, що набрав 48 балів. У розділі смуга перешкод переможцями у своїх вікових категоріях стали Александров Михайло (14,78), Іван Булавін (10,69) і Іван Усенко (11,98).Усі призери чемпіонату області отримали призи, медалі і грамоти, а переможці були нагороджені цінними призами і медалями, предоставленими обласнорю федерацією універсального бою та кікбоксингу, а також охоронною фірмою "СВ" (директор С. Балдін).