Фото
25.03.2013
Міжвідомчий круглий стіл між УСФ "Універсальний бій" та силовими структурами України

20 березня 2013 року в приміщенні ГУ ВВ МВС України між Українською спортивною федерацією і силовими структурами України відбувся міжвідомчий круглий стіл з питань організації та проведення Відкритого Всеукраїнського турніру з універсального бою серед силових структур та правоохоронних органів.

На даному круглому столі були присутні представники УСФ "Універсальний бій", Міністерства молоді та спорту України, Державної прикордонної служби України, Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної пенітенціарної служби України, Управління державної охорони України, Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України, Служби безпеки України, податкової міліції, внутрішніх військ МВС України.

Почесним гостем на круглому столі був присутній Президент Міжнародної любительської федерації "Unifight" та родоначальник виду спорту "універсальний бій", олімпійський чемпіон з боротьби дзюдо Новіков Сергій Петрович.

Під час круглого столу було обговорено питання щодо проведення Відкритого Всеукраїнського турніру з універсального бою серед силових структур та правоохоронних органів, який відбудеться 07-08 вересня 2013 року на базі бригади спецпризначення «Барс» внутрішніх військ МВС України (с. Нові Петрівці, Київська обл.).

Президент Української спортивної федерації "Універсальний бій" Кондрашов Олександр Миколайович повідомив присутніх, що це буде перший такого рівня турнір і в майбутньому він може вийти, також, і на міжнародну арену.

Відео з круглого столу

Виступ Президента Міжнародної любительської федерації "Unifight", олімпійського чемпіона з дзюдо Новікова Сергія Петровича

 

Виступ Президента Європейської континентальної міжнародної любительської федерації "Unifight" та Української спортивної федерації "Універсальний бій" Кондрашова Олександра Миколайовича

 

Вручення подяки від Голови Державної служби молоді та спорту України Сафіулліна Р.С. Президенту Європейської континентальної міжнародної любительської федерації "Unifight" та Української спортивної федерації "Універсальний бій" Кондрашову Олександру Миколайовичу

Пояснення змісту смуги перешкод (Мальцев О.Н.)

© 2011, УСФ «Універсальний бій», Всі права захищені
Development by iProject