Фото
05.05.2013
Чемпіонат України з універсального бою серед юнаків та дівчат 14-17 років, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок

В період з 27 квітня по 03 травня 2013 року у м. Львові відбувся Чемпіонат України з універсального бою серед юнаків та дівчат середнього і старшого віку (14-15, 16-17 років), юніорів та юніорок (18-20 років), чоловіків та жінок.

На даному Чемпіонаті приймало участь 162 спортсмени з 12 регіонів України: АР Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Херсонської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Також на даних змаганнях були присутні почесні гості: генеральний директор УСФ "Універсальний бій" Кузнець О.В., представник Державної служби молоді та спорту України Мудрий Я.А., начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА Майборода Ю.А., віце-президент УСФ "Універсальний бій" Подоляк М.С., голова осередку УСФ "Унівесральний бій" у Львівській області Мальсагов В.Б. ті інші.

Почесним гостям були вручені дипломи від Президента УСФ "Універсальний бій" Кондрашова О.М. за розвиток та популяризацію унівесрального бою в Україні.

Спортсмени, які вибороли чемпіонський титул у своїх вікових та вагових категоріях будуть представляти нашу державу на чемпіонатах Європи та світу з універсального бою.

У командному заліку перше місце зайняла збірна команда Волинської області, друге - збірна команда Запорізької області, третє - збірна команда Хмельницької області. 

© 2011, УСФ «Універсальний бій», Всі права захищені
Development by iProject