Фото
02.10.2014
Міжнародний турнір з універсального бою серед дорослих

З 24 по 28 жовтня 2014 року у м. Стамбулі (Туреччина) в рамках 4-го Всесвітнього фестивалю бойових мистецтв відбувся Міжнародний турнір з універсального бою серед чоловіків та жінок. У даному турнірі приймали участь 69 спортсменів з 16 країн світу. Від України участь прийняли 2 спортсмени, які зайняли перші місця у своїх категоріях. Це Гребенюк Віталій (вагова категорія понад 95 кг) та Примак Ліна (вагова категорія до 57 кг).

Головним суддею даного турніру був суддя міжнародної категорії Анатолій Мікула (Україна). Суддівська колегія складалась із суддів від України, Азербайджану, Туреччини, Болгарії, Узбекистану.

На даному турнірі, на запрошення приймаючої сторони, було багато почесних гостей, зокрема: Президент Европейської та Української федерації з універсального бою Олександр Кондрашов, Президент Міжнародної любительської федерації "Unifight" Сергій Новіков, Президент Азербайджанської федерації з універсального бою Азер Гасанов, Голова суддівської колегії Болгарії, суддя міжнародної категорії Іван Іванов і т.д..

Змагання відбулись на фоні доброзичливості та веселого спілкування між спортсменами, а також чесного протистояння під час поєдинків.

© 2011, УСФ «Універсальний бій», Всі права захищені
Development by iProject