Фото
27.01.2015
Міжвідомчий семінар за участю фахівців фізичної підготовки і спорту Збройних Сил України

За рішенням Міністерства оборони України та підтримки Міністерства молоді та спорту України в термін з 20 по 21 січня 2015 року у м. Києві (на олімпійській базі "Конча-Заспа") відбувся Міжвідомчий семінар за участю фахівців фізичної підготовки і спорту Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів України за темою: "Організація та проведення спеціальної фізичної підготовки з військовослужбовцями в період їх підготовки та під час виконання службово-бойових завдань в зоні АТО".

Основна частина семінару відводилась методиці організації та проведення занять з рукопашного бою, в тому числі виконання спеціальних прийомів в бойовому спорядженні та засобах захисту.

Від Української спортивної федерації "Універсальний бій" на даний семінар були запрошені Генеральний директор Кузнець Олександр Васильович та суддя міжнародної категорії класу "А" майстер спорту СРСР по самбо та дзюдо Мікула Анатолій Олександрович. Мікула А.О. проводив інструктаж та навчав різним прийомам самозахисту. 

© 2011, УСФ «Універсальний бій», Всі права захищені
Development by iProject