Фото
31.03.2019
Відбувся Чемпіонат України з універсального бою серед юнаків та дівчат 14-15, 16-17 років

З 06 по 09 березня 2019 року у м. Чорноморську (Одеська обл.) відбувся Чемпіонат України з універсального бою (розділи лайт і класика)серед юнаків та дівчат 14-15, 16-17 років. У даних змаганнях прийняли участь 131 юний спортсмен з 9 регіонів України: Вінницької області, Волинської області, Житомирської області, Миколаївської області, Одеської області, Харківської області, Хмельницької області, Черкаської області та Чернівецької області.

У напружених поєдинках, які сладаються з двох етапів: подолання спеціальної смуги перешкод та бій на татамі, юні спортсмени змагались за медалі та змогу представляти нашу державу на міжнародних змаганнях з універсального бою - Чемпіонатах Європи та світу.

Разом з тим, хочеться наголосити, що дані змагання відбувались на новій смузі перешкод, що була зроблена завдяки зусиллям керівництва ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій".

У командному заліку призові місця посіли: перше місце - збарна команда Одеської області, дрегу місце - збірна команда Вінницької області, третє місце - збірна команда Хмельницької області.

Крім того, під час урочистого відкриття даного Чемпіонату, Президентом ГО "Українська спортивна федерація "Універсальний бій" Подоляком М.С. було вручено почесний знак "100 років прикордонної служби України" головному судді Чемпіонату, судді національної категорії Каляпіну Юрію Миколайовичу. 

Фото 1         Фото 7

Фото 2         Фото 8

Фото 3         Фото 9

Фото 4         Фото 10

Фото 5         Фото 11

Фото 6         

Публікація 

© 2011, УСФ «Універсальний бій», Всі права захищені
Development by iProject