Фото
01.06.2019
Відбувся Чемпіонат України з універсального бою серед юніорів 18-20 років та чоловіків і жінок

З 21 по 24 травня 2019 року у м. Чернівці відбувся Чемпіонат України з універсального бою серед юніорів іюніорок 18-20 років та чоловіків і жінок. У даних змаганнях прийняли участь 210 спортсменів з 16 регіонів України: Вінницької області, Волинської області, Дніпропетровської області, Житомирської області, Закарпатської області, Київської області, Львівської області, Миколаївської області, Одеської області, Тернопільської області, Харківської області, Хмельницької області, Черкаської області, Чернівецької області, Чернігівської області та м. Києва.

У напружених поєдинках, які складаються з двох етапів: подолання спеціальної смуги перешкод та боротьби (розділ лайт) і бою (розділ класика), спортсмени змагались за медалі та змогу представляти нашу державу на міжнародних змаганнях з універсального бою - Чемпіонатах Європи та світу.

У командному заліку призові місця посіли: перше місце - збірна команда Хмельницької області, друге місце - збірна команда Чернівецької області, третє місце - збірна команда Одеської області.

Фото 1         Фото 3         Фото 5

Фото 2         Фото 4         

© 2011, УСФ «Універсальний бій», Всі права захищені
Development by iProject