Фото
10.07.2019
Відбувся Чемпіонат Державної прикордонної служби України з універсального бою

З 02 по 05 липня 2019 року, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького проходив Чемпіонат Державної прикордонної служби України з універсального бою пам’яті генерал-полковника Віктора Банних.

У чемпіонаті брали участь 100 спортсменів, серед яких 2 майстри спорту України міжнародного класу,  4 майстрів спорту України.

Зазначимо, що універсальний бій - це комплексний вид спорту, що містить в собі подолання військової смуги перешкод стрільбу і  бій на ринзі.

Змагання такого виду спорту Державна прикордонна служба України проводить третій раз.

«За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю», — зазначив помічник Голови Держприкордонслужби — голова спортивного комітету Державної прикордонної служби України Микола Подоляк. 

Змагання з універсального бою тривали чотири дні. Оцінювали учасників досвідчені судді.

Підбиваючи підсумок змагань, почесний гість – ректор академії Олег Шинкарук подякував присутнім за високі результати,  продемонстровані впродовж змагань, а також висловив переконання, що найголовніші перемоги у кожного з них ще попереду

Нагородження переможців та призерів змагань провели: Голова спортивного комітету Державної прикордонної служби України – Микола Подоляк та ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Олег Шинкарук.

У загальнокомандному заліку першості Державної прикордонної служби України з універсального бою серед команд:  група «А» – перше місце команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького,  друге-команда Північного регіонального управління, а на третьому-команда Південного регіонального управління; група «Б» – перше місце команда ОКПП «Київ», друге-команда Чернівецького прикордонного загону, а на третьому-команда Краматорського прикордонного загону; група «В» – перше місце команда Могилів-Подільського прикордонного загону, друге-команда Житомирського прикордонного загону, а на третьому Одеський загін морської охорони.

В особистому заліку у вагових категоріях до 65 кг перемогу святкував Костянтин Огінський – Національна академія. Категорії до 70 кг – Назар Луцьків, Чернівецький прикордонний загін, до 75 кг – Олександр Журавський, Бердянський прикордонний загін, до 80 кг – Олександр Кисилиця, Чернівецький прикордонний загін, до 85 кг – Денис Кухар, Національна академія, до 90 кг – Руслан Дацьков, Національна академія та понад 90 кг – Олександр Кушель, «Дозор».

Спортсменам подякували за хороші виступи, вручили нагороди та побажали міцного здоров’я і високих досягнень у спорті.

Такі заходи серед прикордонників є традиційними, їх рівень постійно зростає, а дух суперництва змушує покращувати свої показники та працювати над власним фізичним розвитком.

Також, 05 липня 2019 року було вперше проведено матчьову зустріч з універсального бою між збірними командами Державної прикордонної служи України та Національної поліції України. У цій зустрічі було представлено з кожної команди по 7 бійців (по одному спортсмену у кожній ваговій категорії). 

У напружених та захоплюючих поєдинках загальну перемогу здобула збірна команда Державної прикордонної служби України з рахунком 4:3.

Переможці та призери зустрічі були нагороджені пам'ятними медалями та кубками.

Фото 1 Фото 7 Фото 13

Фото 2 Фото 8 Фото 14

Фото 3 Фото 9 Фото 15

Фото 4 Фото 10 Фото 16

Фото 5 Фото 11 Фото 17

Фото 6   Фото 12

© 2011, УСФ «Універсальний бій», Всі права захищені
Development by iProject