Фото
25.05.2021
Чемпіонат України з універсального бою серед юніорів (18-20 років) та дорослих

З 16 по 20 травня 2021 року у м. Хмельницькому на місцевому стадіоні "Поділля" відбувся Чемпіонат України з універсального бою серед юніорів і юніорок 18-20 років та чоловіків і жінок. У даних змаганнях прийняли участь 180 спортсменів з 13 регіонів України: Вінницької області, Волинської області, Дніпропетровської області, Житомирської області, Київської області, Львівської області, Одеської області, Тернопільської області, Харківської області, Хмельницької області, Черкаської області, Чернівецької області та м. Києва.

У напружених поєдинках, які складаються з двох етапів: подолання спеціальної смуги перешкод та боротьби (розділ лайт) і бою (розділ класика), спортсмени змагались за медалі та змогу представляти нашу державу на міжнародних змаганнях з універсального бою - Чемпіонатах Європи та світу.

У командному заліку призові місця посіли: перше місце - збірна команда Хмельницької області, друге місце - збірна команда Чернівецької області, третє місце - збірна команда Тернопільської області.

Фото 1        Фото 4        Фото 7

Фото 2        Фото 5        Фото 8

Фото 3        Фото 6        Фото 9 

© 2011, УСФ «Універсальний бій», Всі права захищені
Development by iProject